Kedi ve Köpeklere Bakan Emekli Ayşe Teyzemiz

Yüzlerce kediye, köpeğe, kuşa hayatını adayanların arasına emekli banka müdürü Ayşe teyze de katıldı.

Kedi ve Köpeklere Bakan Emekli Ayşe Teyzemiz

Bir bankanın müdürü olarak İstanbul’da görev yapan Ayşe Önder, emekliliğinden sonra, yani 9 yıl önce İstanbul’dan ayrılarak Antalya’ya, Kaş ilçesine yerleşti. Antalya, Kaş’ta bulunan 3000 metrekarelik arazisine ev yaptıran Ayşe Önder, hayatının geri kalanını kedilere ve köpeklere adadı.

3000 metrekarelik arazisine yaptırdığı evde yaşayan Ayşe Önder, gelirinin büyük bir kısmını hayvanların bakımına ve beslenmelerine ayırıyor.

Ayşe Önder ve köpekler

Bandana ve kedi motifli eldivenler örüp İstanbul’da ki dostlarına gönderen Önder, karşılığında kedi ve köpekler için mama alıyor.

Bandana ve eldivenler

Sokaklara bırakılmış, terk edilmiş hayvanlara sahip çıkmaya çalışan Önder’in arazisi, yaz aylarının da yaklaşması ile birlikte hayvanlar için tatil köyü olmakta.

Önder'in Kedileri

Hayvanlara daha uzun süre bakabilmek ve onların ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bandana ve eldiven satan Önder, Türkiye’nin her yerinden yardım eli uzatmak isteyenler için Facebook adresine ulaşmalarını talep ediyor.

Yazar: Kedi Yavrusu

Kedi yavrusu dedik çünkü; kediler yavruları dünyanın en sevimli canlıları ve biz onlara tutkuyla bağlıyız. Kedi Yavrusu onların hayatı için sürpriz bilgilerle dolu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir