Connect with us

KEDİ FOTO GALERİ

Sığınmacı Kedi: Kunkuş

Musuldan Avrupa’ya uzanan zorlu kaçış yolunda Midilli Adası’nda kaybolan Kunkuş’u bulan örgüt tedavi için hemen Almanya’ya götürdü ve kedimizi iyileştirdi.

Published

on

Daha iyi bir hayat hayali ile sahibi tarafından lastik bir bota bindirilerek Yunan Adası’na geçen Kunkuş sahibinin dikkatsizliği sonucunda ne yazık ki kayboldu.

Kunkuş’un şansı hiç bilmediği ve tanımadığı bu adada doğru insanlar ile karşılaşması oldu.

Sevimli kedi Kunkuş bir hayvan hakları örgütü tarafından tek başına sokakta yürürken kötü bir halde bulundu.

Musuldan Avrupa’ya uzanan zorlu kaçış yolunda Midilli Adası’nda kaybolan Kunkuş’u bulan örgüt tedavi için hemen Almanya’ya götürdü ve kedimizi iyileştirdi.

IŞİD’den kaçarak Norveç’e kadar uzanan bu yolculukta Al Alaf ailesi 5 çocukları ve sevimli bir kedicik ile birlikte yol alırken, Kunkuş’un kaybolmasına çok üzülmüşlerdi.

Al Alaf ailesinin Norveç’in Steinkjer’de son bulan yolculuğunda IŞİD’den sonra başlarına gelen en kötü şey sevimli kedileri Kunkuş’u kaybetmeleri oldu.

Hayvan hakları örgütü tarafından bulunarak tedavi edilen kedicik ailesinin özlemini giderdi ancak tamamına erdiremediler.

Kunkuş ailesi ile tam 8 ay sonra buluşabildi ve aile göz yaşlarını tutamadı.

Çok özledikleri ve bırakmak istemedikleri Kunkuş konusunda çok pişman olduklarını ve nasıl kaçtığını dahi anlayamadıklarını söylediler.

Alman Hayvan Hakları Örgütü Frieden Füt Pfoten kaçak ailenin bu güzel ve şirin hayvanını koruma altına aldığını açıkladı.

Kunkuş şuan Berlin’de tüm aşıları tamamlanmış, bakımı yapılmış ve yeni arkadaşları ile mutlu bir hayat sürüyor.

Advertisement

POPÜLER KONULAR