Connect with us

KEDİPEDİA

Yavru Kediler İçin Diş Değiştirme Oyuncakları

Yavru kedilerde diş değiştirme süreci 6-8 aylık oluncaya değin sürer. Bu süreçte de minik pisilerin dişleri kaşınır ve bu nedenle onlara dişlerini kaşıyabilecekleri oyuncaklar almak gerekir.

Published

on

Şayet hayatınızda ilk kez bir yavru kedi bakıyorsanız koltukta ya da halının üzerinde göreceğiniz minicik dişler vip escort karşısında paniğe hatta dehşete kapılabilirsiniz. Oysa bu çok normaldir, çünkü yavru kediler de aynı insan bebekleri gibi diş değiştirirler.

Yavrular 3 aylığı geçtikten sonra süt dişler dökülmeye başlar ve bu dökülen dişlerin yerini hayatları boyunca taşıyacakları ana dişler alır. Yavru kedilerde diş değiştirme süreci 6-8 aylık oluncaya değin sürer. Bu süreçte de minik pisilerin dişleri kaşınır ve bu nedenle onlara dişlerini kaşıyabilecekleri oyuncaklar almak gerekir.

Sert oyuncaklar bu dönem için çok uygun

Yavru kedinize diş değiştirme döneminde her zaman oynadığı yumuşak pelüş gibi malzemeler kullanılarak üretilmiş Tuzla tele kızlar oyuncaklar yerine daha sert maddelerden üretilmiş olanları vermeniz dişlerini kaşımasına yardımcı olur.

Piyasada bulunan solucan şeklindeki yavru kediler için diş çıkarma oyuncakları çok uygun birer seçenektir. Yine fare şeklinde ya da farklı hayvan figürleri şeklinde sağlığa zararlı Erenköy rus fahişe olmayan plastik kullanılarak üretilmiş diş çıkarma oyuncakları minik yaramazın bu dönemi daha keyifli atlatmasına yardım edecektir.

Yazımızı son bir tavsiye ile bitirelim, diş değiştirme sürecindeki yavru kedilere yumuşak besinler yerine sevdiği sert gıdaları vermek de dişlerini kaşımalarına yardımcı olacaktır.

Continue Reading
Advertisement
Advertisement

POPÜLER KONULAR