"Yedi Bela Hüsnü" Lakaplı Fenomen Kedi

"Yedi Bela Hüsnü"nün popülaritesi artmaya devam ediyor.

 0  13
"Yedi Bela Hüsnü" Lakaplı Fenomen Kedi

İstanbul Esenler'de Fenomen Kedi

İstanbul Esenler'de yaşayan ve "Yedi Bela Hüsnü" lakabıyla tanınan kedi, yoldan geçen köpeklere ve insanlara saldırmasıyla sosyal medyada fenomen haline geldi. Kedinin agresif davranışları, mahallede hem ilgi hem de endişe yaratıyor.

Mahalle Esnafının Dile Getirdiği Sorun

Mahalle esnafı, "Yedi Bela Hüsnü"nün sokağa atılmış bir kedi olduğunu belirtiyor. Kedinin sokakta yalnız başına yaşamaya başlaması ve zamanla saldırganlaşması, çevredekiler için rahatsız edici hale gelmiş. Bir esnaf, kediyi sahiplenerek ona bakmaya başlamış ve durumu şöyle özetliyor: "Sürekli köpeklere saldırıyor. İnsanlar araya girdiği için nasibini alıyor."

Sosyal Medyada Fenomen

Kedinin saldırgan ve cesur tavırları, sosyal medya kullanıcılarının dikkatini çekmiş ve kısa sürede fenomen olmasını sağlamış. "Yedi Bela Hüsnü"nün videoları, binlerce kişi tarafından izleniyor ve paylaşılıyor. Sosyal medya üzerinden kedinin davranışlarıyla ilgili çeşitli yorumlar yapılırken, bazı kullanıcılar kediyi kahraman olarak nitelendiriyor.

Mahallede Yaşanan Durum

Kedinin saldırganlığı, mahallede bazı sorunlara yol açsa da, "Yedi Bela Hüsnü"nün popülaritesi artmaya devam ediyor. Esnaf ve mahalle sakinleri, kedinin hem sevimli hem de tehlikeli yanlarını gözlemliyor. Kediyi sahiplenen esnaf, "Yedi Bela Hüsnü"nün bakımıyla ilgilenirken, diğer mahalle sakinleri de kedinin güvenliği için dikkatli olmaya çalışıyor.

Tepkiniz Nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow